Дітям

Не шкодуйте часу на дитину, якщо хочете, щоб він виріс розумним і здібним

Всі люди, в тому числі і діти, розвинені зовсім по-різному. Це стосується як фізичного розвитку, так і інтелектуального.

  • Природно бувають випадки, коли людина може бути обмежений в одному з показників. Наприклад, володіти невисоким зростом, не надто щільним статурою, поганою пам’яттю і здібностями до математики.

Але варто визнати, що без належного виховання і навчання хорошого результату не буде навіть у самих обдарованих дітей.

Тому мами і тата повинні намагатися приділяти якомога більше часу своїм дітям, щоб мати можливість досягти максимально можливих показників у всіх напрямках.

Але і перестаратися природно не потрібно, інакше є ризик отримання вигорання.

Чому це важливо

Багато батьків вважають, що такими справами повинні займатися вихователі в дитячих садах і вчителі в школах. Це входить у їхні обов’язки, але не означає, що вони докладуть максимум зусиль.

Плюс ці люди не є для дітей справжніми авторитетами на відміну від мами або тата.

Тих вони слухаються більше, а значить і шанси на успіх також зростають.

  • За словами фахівців, мозок людини найбільше розвивається у віці від 1 до 10 років. В цей час закладається фундамент, на який будуть спиратися всі інші знання.

Буде великою помилкою пропустити кілька років до того, як дитина піде в садок.

Також отримані знання (алфавіт, цифри, найпростіші обчислення) дозволять краще адаптуватися до школи і стати успішним учнем зі старту. Плюс, подібні навички дадуть свої плоди і в дорослому житті.

  • Не дарма радять вивчати іноземні мови якомога раніше, адже дитячий мозок вбирає все, як губка.

Тому зустрічаються випадки навчання 5-6 літніх дітей.

Як добитися успіху

  • Перше, що необхідно зробити, це знайти вільний час. Дитини не обов’язково навантажувати кожен день, але займатися по кілька годин раз на тиждень чи кілька днів буде корисно.

Підходити до цієї справи можна з декількох сторін. Але найкращий спосіб, це навчання в ігровій формі.

Є варіант вручити дитині планшет або телефон з розвиваючими іграми, але присутність батьків в цей момент дасть більший результат.

Особливо якщо інтерактивні ігри.

Малюк навіть сам не буде помічати, як стає розумнішою і знаходить нові навички. Йому це буде дуже цікаво, з’явитися бажання проявити себе в особі батьків.

Він буде вам дуже вдячний за це в майбутньому.