Зовнішність та краса

Як візуалізація улюбленого вихованця допомагає заспокоїтися і тримати себе під контролем у будь-якій ситуації: поради та вправи для зниження стресу

Дуже часто нам доводиться важко тримати себе в руках, так як емоції дають дуже різкий відповідь і реакцію фізичного тіла на події. Але іноді співрозмовник тільки цього й домагається, так як емоції сторонньої людини це підживлення енергією – не зовсім правильна і хороша, але вона є. Та й самі сильні емоції можуть шкодити тілу, його здоров’я і молодості, тому важливо зберігати спокій у будь-якій ситуації. Як же це можна зробити, уявляючи собі свого вихованця.

Отже, наші емоції впливають “руйнівні” на нас самих, вашому співрозмовнику це тільки на руку в деяких ситуаціях, а ось вам має бути не все одно. Адже, це по-перше, ваше здоров’я, а по-друге молодість. Так як під час емоційного сплеску ваша міміка змінюється під стать емоціям, що підсилює дію стресу, роздратування, тривоги або агресії – будь емоції, що ви відчуваєте. Відповідно можна сказати, що перевернувши емоції в зворотному напрямку ви не тільки зможете зберігати спокій і підвищити собі настрій, але ще і змініть емоції на своєму обличчі (навіть проста посмішка у найдивніших ситуаціях піднімає настрій, навіть якщо це здається неможливим), а зміна міміки обличчя в протилежний до емоцій бік допомагає змінити останній в кращу сторону.

І тут нам можуть допомогти наші вихованці. Я знайшла цю вправу в якійсь книзі, де пропонувалося просто поспостерігати за своїм вихованцем, але я спробувала візуалізацію і як виявилося це теж добре працює. Зараз розповім, які варіанти мені сподобалися.

Відразу скажу, що напевно ці варіанти можна віднести до кішок, але не хом’ячкам або папугам. Собаки для цього вправи більш активні, але ви дивіться самі.

  • Перший варіант вправи – це спостереження за вихованцем, коли він знаходиться в повному розслабленому стані, вивчіть, як поводиться ваша кішка (ну або інший вихованець, якщо таке стан йому притаманне). І в моменти стресу, уявляйте себе кішкою в момент розслаблення – вас нічого не хвилює, ви сидите і вам все одно. В принципі, дуже добре допомагає відволіктися від ситуації
  • І другий варіант вправи – це уявити найяскравіший момент, коли ваш вихованець щось зробив (за ними таке водиться), щоб це викликало у вас, ну не сміх, а посмішку. Відразу помітите, як стало простіше

Ось такі 2 прості вправи, які можна спробувати в моменти стресу і негативу. Можливо, вони стануть в нагоді і вам. Не забувайте поділитися своєю думкою.