Зовнішність та краса

Як поплескування по обличчю перед сном може допомогти розслабитися: простий метод для поліпшення якості сну

Дуже часто в наш час людина відчуває проблеми зі сном. А чому? Ну звичайно причин цьому дуже багато, починаючи від того, що приміщення не провітрено і закінчуючи власними думками і головою, що не може заспокоїтися. Мабуть остання причина найпоширеніша. А що слідує за думками, звичайно ж емоції, які змушують наше обличчя приймати різноманітні вирази, що лише посилює негативні емоції та думки. Тому, щоб розслабитися іноді варто лише злегка поплескати себе по обличчю. Але що це дає? Як працює? Давайте подивимося.

Розумію, що ви, напевно, ще поки не можете відстежити цьому зв’язку. Справа в тому, що емоції, які з’являються від наших думок нами не контролюються, як і стрес – це все швидко спонтанно, так як задіяна система, що нам непідвладна. Природно, що при сильних емоціях ви підкріплюється все це виразами і грою міміки на обличчі, навіть якщо ви не відчуваєте – це не означає, що ваше обличчя не напружується в моменти сильних емоцій. Наприклад страх, що змушує вас стискатися, роздратування ви стискаєте губи, напружуєтеся і багато думаєте – напружується лоб. А мало того, всі ці напруги відкладаються на молодості і не тільки гарному сні, швидкому засипанні.

Але якщо є один ланцюжок – емоції і особа, значить є і друга “особа-емоції”. І чим сильніше ви розслабите особа, тим швидше заснете, так як мінімум напруги на обличчі – мінімум важких думок і повний контроль над емоціями.

Ви напевно чули про таку техніку, як “камінь” для самоконтролю. Якщо вас хтось виводить найпростіший спосіб утримати емоції – це нічого не висловлювати особою, але якщо воно хоч трохи змінитися, то і самоконтроль спаде.

Я думаю, що зрозуміло. Так от, щоб розслабитися і швидко заснути іноді вистачає того, щоб м’яко поплескати по обличчю. Справа в тому, що це подібно виброгимнастике, яка дуже сильно розслабляє нас. Не потрібно нікуди вставати – просто долонями дуже м’яко прохлопайте, починаючи з чола і закінчуючи підборіддям, протягом 5-10 хвилин. І ви помітите, як розслабилися.