Психіка

Як часто можна митися?

Будь-яка жінка воліє завжди виглядати доглянутою, охайною та чистою. Останнім часом ми стали настільки стурбовані на тему гігієни, що деяким прагнуть приймати душ кілька разів на день.

Давайте з вами розберемося, чи так це корисно і скільки потрібно митися, щоб не бути чушкой і при цьому не нашкодити собі.

Любителькам приймати душ під гарячою водою і натирати себе мочалкою з гелем, слід стримати свій запал. Краще всього перейти на контрастний душ чи хоча б на теплу воду, але ніяк не гарячу. Пам’ятайте, що будь-який миючий засіб – це в першу чергу хімія. Постійне застосування хімії руйнує природну, природну захист шкіри, а також сприяє проникненню бактерій в глибокі шари шкіри. Крім того, такі процедури сушать шкіру.

Звичайно, кожен день митися можна, але варто утриматися від використання миючих засобів. Користуватися мочалкою і милом допустимо не більше 2 разів на тиждень. Також радимо при щоденному прийманні душу, підмивати окремі зони з сильним потовиділенням

Чим можна митися?

Повністю натуральних засобів для митися, на жаль, не існує. Але слід віддати перевагу гелям, які є зволожуючими. Вони допомагають вашій шкірі не лущитися.

Не варто часто користуватися антибактеріальним милом, вбиває 99% бактерій, адже ви тим самим вб’єте і корисні бактерії. Таке мило підходить в першу чергу лікарям, звичайним людям, які не працюють у лікарні, краще застосовувати косметичне мило.

Дитячі засоби також гарні, адже все, що робиться для дітей, проходить більш ретельну перевірку. Тому дорослим вони так само підходять.

Любителям спорту

Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, то ніхто не змушує після важкої тренування ходити весь день пітною й брудною. Прийняти душ після занять спортом, звичайно, можна, але не варто при цьому намивати себе милом і мочалкою.