Зовнішність

Тряска з танцем, як спосіб витрусити негатив, поліпшити настрій і відчути себе живим і бадьорим

Нудьга долає без причини, ми відчуваємо втому, роздратування, стрес і нічого не можемо з собою поробити, оскільки оточення, робота і зайнятість “випивають” всі сили, що залишилися і життєву енергію. Але і ти сам повинен розуміти, що від бездіяльності життєві сили не особливо то і поповняться (хоча є і такий варіант), але при цьому під час “байдикування” ви повинні відчувати себе максимально комфортно, а це не у кожного виходить в силу деяких обставин. Тому, щоб відчути життя, трохи розслабитися і зняти подразнення можна спробувати тряску і танці (це я так називаю цю техніку). Давайте я про неї розповім докладніше – може і вам це згодиться

беспл.

Дуже часто нам пропонують різні види вправ на тряску, наприклад, той же японський фахівець Кацудзо Ніші – у нього виброгимнастика робиться лежачи, або той же Микулин, чия гімнастика відома багатьом. Єдине, що у останньої я знайшла дуже багато мінусів, чому і перестала робити її зовсім. Як підсумок, хочеться іноді здригнутися, відчути себе живим, бадьорим, активним, але робити гімнастику лежачи не варіант. Тому часто пропонують “протрястись” під час інтуїтивних танців. Це найпростіший варіант підзарядки енергією, підвищення сил і активності.

Під час такої вправи йде все, що вас турбує, зменшується тривожність, роздратування, негатив. З’являються позитивні емоції і стан спокою в душі, так як ви дали волю і виконали бажання своєї підсвідомості в русі. Дуже розслаблююча практика. А тряска розслабляє тіло, підвищує обмін речовин, що допомагає фігурі, поліпшується самопочуття, з’являється розслабленість не тільки емоційний, але і фізична.

Якщо говорити про недоліки такої вправи, то, звичайно, тим, хто не може робити активні вправи спочатку варто поговорити з фахівцем про практику.

Як робити “тряску з танцем”:

беспл.

Все дуже просто. Для початку потрібно знайти досить великий простір, щоб нічого не “знести” в результаті практики. Знайти музику, яка вам сподобається. І почати робити руху.

Тільки не танцювальні, які ви можливо знаєте, а ті, що диктує вашу підсвідомість. Просто закрийте очі і відчуйте інтуїцію. Іноді хочеться потрясти руками, іноді ногами, іноді головою, покружится, злегка пострибати – в загальному робіть ті рухи, що ви хочете. Слухайте музику і намагайтеся не думати, як ви виглядаєте, бо це ж не танець, а просто спосіб розслабитися і підзарядитися енергією. І часто це нагадує, якісь шаманські танці-трясіння”, але це нормально. 15 -20 хвилин і вистачає – відчуваєш прилив сил і те, що ти дійсно живеш.

А ви пробували подібне? Діліться думками :)