Зовнішність

Розтираємо великий палець руки – японська методика спокою від поганого настрою і тривоги

Головне просто пам’ятати і знати про це. Але, не кожен може приділити майже годину на японську методику, так як кожен палець вимагає від 3 до 5 хвилин на себе, щоб на нього впливати і отримати повний ефект. Тому, іноді доводиться користуватися частиною цієї японської методики, а чому ні, адже працює ж. Але навіщо нам розтирати великий палець рук і що це дає? Давайте подивимося

Отже, ми вже з вами говорили про те, що мізинець використовують під час страху або стресу, а для сну використовують середній палець. А ось великий ми якось обійшли стороною, але і про них сьогодні поговоримо. Зазвичай, розтирання великого пальця використовується, коли людина не в дусі, може у нього поганий настрій або він неспокійний, тривожний. Звичайно, це не все, але це хороша підтримка для емоційного стану, коли ти просто не можеш тримати себе в руках і як наговориш зараз все, а потім шкодувати будеш, але ми вчимося самоконтролю і використовуємо великий палець. Плюс, переводимо увагу з об’єкта на об’єкт.

Дана японська методика, як вважається також заснована (як і китайська) на перебіг енергії Ци і меридіанів, що проходять по руках в достатній кількості і зв’язуються з іншими системами. І природно, щоб Ци йшла нормально, не стояла на одному місці і використовують різні техніки. Наприклад, струшування рук або як ми розтирання. Природно, що кожен палець щось та означає. Ми використовуємо великий палець:

  • Для зменшення втоми і поганого настрою
  • Щоб поліпшити роботу травлення
  • Зменшити занепокоєння і тривогу
  • Вгамувати негативні емоції і тримати самоконтроль
  • Самоотвлечение від ситуації

Якщо говорити про недоліки, то таких не помічала. Але звичайно, якщо ситуація того вимагає, то перед практикою варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити практику:

Все дуже просто – великий палець розтирають протягом 3-5 хвилин – на одній руці, а потім на інший.