Зовнішність

Папір і ручка від нав’язливих думок – вправа, щоб заспокоїти себе і позбавитися від уявної жуйки

Нав’язливі думки – це самий важкий і неприємний момент. Вже як прилипне, то тримайся. А, якщо ввечері перед сном, то три години тільки будеш думати – це набридає, привертає негатив, а також викликає емоції, що тягнуть наше здоров’я, красу і молодість. І скільки б ти не намагався позбутися цього досить важко: нав’язливі думки іноді так і називають “уявна жуйка”. Давайте поговоримо про вправі з ручкою і папером, який мені подобається і досить добре рятує від уявної проблеми.

Власні думки, особливо нав’язливі сприяють негативу і притягують проблеми, так як у нас є особливість – ми рідко можемо думати позитивно, а відповідно викликає негативні емоції, які дають негативну енергію, ви відправляєте її у простір і отримуєте той же негативну відповідь, навіть на здоров’я фізичного тіла. Це самий перший закон Всесвіту і найпростіший, на якому йдуть всі інші, а саме закон передачі енергії або “подібне притягує подібне”. І думки не виняток. Але часто так буває, що турбує дрібниця, ну дрібниця, а ти вже надумав у себе в голові цілу стратегію, яка не дає заспокоїтися. Скільки разів в себе таке помічала.

І зазвичай це буває, якщо я не записую те, що у мене в голові і не можу побачити причину проблеми, яка мене мучить. З-за цього думки розвиваються далі і ти просто втрачаєш зв’язок з самим собою і справжньою проблемою, замість якої приходить 100 нових .Я можу вважати, читати щось, але поки не запишу – все це марно. Тому вправа, що я знайшла дуже добре підходить мені – може й вам воно сподобається. Вам потрібен тільки аркуш паперу і ручка.

Як роблять практику:

Як тільки у вас з’являються нав’язливі думки, то відразу запишіть їх на аркуш паперу і побудуйте схему рішення проблеми або причину того, чому вас мучить ця думка. Іноді, ми не розуміємо як діяти далі і що нас конкретно турбує, а створення чіткого плану дій на папері заспокоює. Наприклад, ви з кимось посварилися і не можете заспокоїтися і шукаєте відповіді у себе в голові. Напишіть це і обґрунтуйте: чому вас це турбує і як це я можу вирішити. Прямо схему зробіть. Так можна зробити з будь-якою думкою. Як тільки ви побачите наочно ситуацію в схемі, то відразу стане простіше.

Ось така техніка. Можливо, вона підійде не всім, але спробувати не заважає нічого. Може бути і ви володієте такою властивістю, що не можете заспокоїтися, поки не вибудуєте аналіз. Піклуйтеся про своє здоров’я і фізичному тілі, припиняючи потік негативних емоцій. І не забувайте поділитися своєю думкою