Психологія людини

Ознаки, що настав час заблокувати людину: як захистити себе від неприємних взаємодій і зберегти внутрішній спокій

Іноді, коли ви з кимось спілкуєтеся, ви не можете до кінця зрозуміти, що робити зі своїм співрозмовником, хоча ви точно знаєте, що він викликає у вас неоднозначні почуття. Якщо ви раптом вирішите його заблокувати, то що може зупинити, особливо якщо ви дуже добрий і всепрощаючий людина. Давайте розберемося в ознаках того, що вам пора заблокувати якийсь акаунт у соціальних мережах або номер вашого колишнього. Блокуйте, якщо.

Вони турбують вас

Це може виглядати як переслідування – хтось постійно надсилає вам повідомлення, навіть якщо ви не відповіли або попросили його припинити спілкування. Переслідування – “агресивний тиск або залякування”, тому, якщо ви відчуваєте, що це вас турбує, то натисніть кнопку “заблокувати” на своєму телефоні.

Вони виснажують енергію

Немає нічого поганого в тому, якщо ви заблокуєте негативного коментатора, так як це захистить вас від головного болю і емоційних переживань. Захищайте свій внутрішній спокій і свій ресурс!

Вони не поважають ваші кордону

Ви сказали своєму шанувальнику, щоб він більше не писав вам ночами, але він все одно це робить. Що це? Неповага ваших особистих кордонів! Або ваш колишній продовжує вас телефонувати і писати кожен день, хоча ви йому ясно дали зрозуміти, що ви не хочете продовжувати з ним спілкування. Як це називається? Порушення ваших особистих кордонів!

Всі ці дії ведуть до того, що ви візьмете свій телефон і натиснете кнопку “заблокувати”. Я прав?

Вони викликають у вас почуття провини

Такі люди будуть робити все, щоб отримати доступ. Вони будуть тиснути на ваше почуття провини, використовувати газлайтинг або пасивно-агресивне поведінка. Все це є підставою для того, щоб ви заблокували їх.

Якщо людина очікує від вас, що ви будете постійно доступні для нього, то не потрібно миритися з цим. Він також може змусити вас почувати себе погано через те, що ви йому не відповідаєте.

Їх поведінка повторюється без ознак поліпшення

Подивіться, показує чи цей чоловік поодинокі випадки небажаного поведінки або він день у день робить одне і те ж, не намагаючись вас почути. Можливо, чоловік зателефонував вам серед ночі, не знаючи, що ви спите, ви сказали йому, щоб він більше так не робив. і він справді так більше не робить. Але якщо він продовжує це робити, то ви з чистою совістю можете його заблокувати. Ви нікому не зобов’язані своїм терпінням або добротою, якщо люди переступають ваші кордону, турбують вас або просто ускладнюють ваше життя.