Психологія успіху

Найпопулярніші інтернет-професії: відкрийте для себе затребувані кар’єрні можливості в цифровому світі

За останнє десятиліття ринок праці дуже сильно змінився і наповнився новими професіями. При цьому, більшість з них є високооплачуваними і дають можливість працювати віддалено (фріланс). Отже, сьогодні Ви зможете дізнатися про самих затребуваних професіях, які мають гідну оплату праці:

  • Програмування.
  • Графічний дизайнер.
  • Копірайтери і рерайтери.
  • Перекладач текстів іноземною мовою.
  • SMM-спеціаліст.
  • Арбитражники.
  • Репетитори і психологи.
  • Відеомонтажери.
    Менеджер.
    Інфобізнесмени та коучі.
  • Програмування.

Як відомо, ІТ-сфера є однією з найбільш популярних, так як безпосередньо пов’язана з інтернетом і діяльністю в ньому. Крім того, практично кожна компанія повинна мати у своєму штаті програміста, особливо якщо це інтернет-магазин, а для його підтримки і розкручування необхідний фахівець в IT-сфері. Така робота дає можливість працювати на європейські або американські фірми, де виконана робота оцінюється в іноземній валюті.

Переваги: в середньому будь-який напрямок в програмуванні оцінюється від $1 тисячі в місяць (залежно на яку компанію працювати і яку роботу виконувати). Також Ви зможете зростати професійно.

Труднощі: в цій професії необхідно багато і довго вчиться, так як з кожним днем технології ростуть і вдосконалюються. Великі компанії шукають тільки самих досвідчених і кращих програмістів.

  • Графічний дизайнер

Графічний дизайнер – це одна з найпопулярніших робіт у сфері фріланс. Крім того, такі фахівці мають можливість працювати на будь-яку компанію і будь-якій точці світу. Наприклад, дана професія необхідна для таких напрямків: розробка дизайну сайту, створення логотипу, оформлення блогу або якого-небудь інформаційного сайту.

Переваги: В середньому графічний дизайнер може заробляти від $500 (в залежності від кількості виконаної роботи), а якщо співпрацювати з іноземними компаніями, то можна заробити набагато більше.

Труднощі: найчастіше фрілансерів в цій сфері, особливо якщо молодий спеціаліст, важко знайти замовника, а також зараз велика конкуренція серед хороших фахівців.

  • Копірайтер/рерайтер

Копірайтери – це професія пов’язана з написанням унікальних текстів, а рерайтери – відповідно переписування вже готових (існуючих) текстів. Це все можна об’єднати як одну професію.

Переваги: безмежний простір і можливості роботи, так як тексти необхідні на всіх сайтах, блогах. Тому знайти постійну роботу або проект, якщо Ви вмієте писати красиво, Вам буде легко. Також у цій сфері можна постійно вчитися і розвиватися.

Крім того, копірайтер може заробляти в середньому від $500 (все залежить від проекту та обсягу, але заробити можна дуже багато).

Труднощі: важко буде новачкам, у яких практично немає досвіду роботи і бази клієнтів.

  • Перекладачі текстів на іноземних мовах

Дана професія є дуже популярною, так як переклади потрібні дуже багатьом компаніям. Наприклад, це може бути пов’язано навіть з перекладом книги якогось популярного письменника на іншу мову (російську/українську і т. д. ) .

Переваги: затребуваність. Висока оплата праці.

Труднощі: щоб правильно перекладати тексти, необхідно добре володіти знаннями і граматикою.

  • SMM-спеціаліст

Ця професія є «молодою» і пов’язана з діяльністю в соціальних мережах. SMM-спеціаліст безпосередньо займається просуванням інтернет-магазину або блогера в соціальних мережах, щоб збільшити кількість клієнтів і відвідуваність сторінки.

Переваги: хороший фахівець може ввести декілька проектів одночасно в один місяць. Дуже легке навчання навичкам такої роботи, тому Вам буде легко навчиться. Зарплата залежить від проекту, але в середньому можна отримувати від $200 до $1000 за один місяць.

Труднощі: для початківців можуть виникнути труднощі в пошуку роботодавця.

  • Арбитражники

Можливо, Вам не сильно знайоме це слово «арбітраж», тому пояснюємо, що воно означає перепродаж трафіку. Арбиотражники – люди, які купують рекламні матеріали, потім перепродують їх і отримують прибуток від різниці.

Переваги: хороший фахівець дуже цінуватися, а також має можливість постійно вчитися і розвиватися.

Труднощі: дуже важка сфера, так як можна довго перепродувати трафік і разом знизити ціну.

  • Репетитори і психологи

Репетитори і психологи є зараз дуже затребуваними.

Переваги: перспективи і розвиток клієнтської бази, хороший дохід і робота «на себе» (тобто Ви самі зможете планувати свій графік в залежності від кількості клієнтів).

Труднощі: якщо Ви початківець репетитор чи психолог, то труднощі можуть виникнути з пошуком клієнтів.

  • Видеомонтажери

Видеомонтажер – це дуже популярна професія, яка пов’язана з соціальними мережами або рекламними агентствами. Приміром, багато відомі блогери шукають собі в штат людини, який добре змонтує потрібне їм відео.

Переваги: творча робота, яка добре оплачується. Необмежені можливості навчатися і розвиватися.

Труднощі: як і у багатьох «нових» професіях, новачкам найскладніше знайти клієнта, а щоб стати крутим фахівцем необхідно набратися досвіду роботи.

  • Менеджер з продажу

Спеціаліст, який вміє добре продавати, є дуже затребуваним як для офісного, так і для віддаленої роботи.

Переваги: висока оплата праці, найчастіше відсотки від продажів; постійний професійний та кар’єрний ріст; спілкування з людьми. У такій сфері може працювати навіть людина без освіти, якщо він володіє комунікабельними якостями і вміє продати навіть те, що не продається.

Труднощі: потрібна практика, щоб бути більш затребуваним співробітником.

  • Інфобізнесмени та коучі

Це професіонали у сфері консультації щодо фінансового спектру. Це ті люди, які вчать, наприклад, як швидко заробити гроші, як правильно інвестувати і т. д.

Переваги: можливість розвитку і зростання, постійне навчання. Висока оплата праці.

Труднощі: необхідна практика, в цілому від 1 до 3 років.