Психіка

5 способів зрозуміти, що подобаєшся хлопцю

При знайомстві з симпатичним молодим чоловіком, напевно, кожна дівчина хоча б раз замислювалася, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю. Не завжди справжні почуття чоловіка очевидні. Він може мовчати і не проявляти ніякої зацікавленості на перший погляд, однак це зовсім не означає, що ти йому байдужа.

Якщо ти хочеш зрозуміти, чи подобаєшся хлопцю, придивися до деталей. А наші способи тобі в цьому допоможуть.

1. Дивиться в твою сторону

Коли ти проходиш повз нього, він, якщо ти зможеш зауважити, буде повертати голову в твою сторону. Це буде показувати, що хлопець в тобі зацікавлений. Якщо дівчина йому не подобається, то він ні в якому разі не стане обертатися в твою сторону. Тому обов’язково звертай увагу на цей момент.

2. Нервує при спілкуванні

Він починає трохи заїкатися, недоладно говорити, особливо коли ти намагаєшся на нього дивитися. Боячись видати свої емоції, він може не дивитися тобі в очі, намагаючись сховатися. Чим більше людина намагається приховати свої справжні почуття, тим неестественнее стає його поведінку. Тому якщо ти помічаєш щось дивне в його поведінці, швидше за все ти йому подобаєшся

3. Не жартує над тобою

Він намагається уникати жартів над тобою. Особливо якщо інші жартують, його друзі або просто люди, які вас оточують у колективі. Він не буде спеціально над тобою жартувати, тому що ти йому подобаєшся, він піклується про тебе і не хоче зачепити твоє самолюбство. Тому коли всі інші жартують, а він – ні, найімовірніше ти йому симпатична або навіть він у тебе закоханий. Так що подмечай цей нюанс.

4. Звертається за допомогою

Він може тебе про щось питати. Якщо він хоче зав’язати з тобою розмову, він буде шукати привід. Якщо ти в чомусь дуже добре розбираєшся, він може порадитися з тобою. Наприклад, запитає, який магазин косметики найкращий, щоб подарувати сертифікат своїй мамі. Задумайся в цей момент, чому він вирішив звернутися саме до тебе?

5. Підтримує тебе

Якщо з тобою хтось не згоден, він завжди буде намагатися захистити твою думку в очах оточуючих. Наприклад, уяви, що ти спілкуєшся зі своїми друзями. Ви щось захоплено обговорюєте, і хтось не погоджується з тобою. Тоді хлопець може підтримати твою точку зору, сказати «А я теж так думаю, тому що. . . »