Психіка

5 ознак, що чоловік вас не любить

Ви помітили, що відносини з вашим коханою людиною змінилися? З’явилася невпевненість у його почуттях? Давайте не будемо поспішати з висновками, а для початку спробуємо розібратися, чи так все погано насправді, як вам здається. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зрозуміти, що сталося і чи можна якось виправити ситуацію і повернути відносини.

Віддалення

Перший небезпечна ознака, це поява неуважності і бажання відсторонитися від вас. Якщо ви помітили, що ваш коханий став холодний з вами, може дозволити собі зірватися на вас, його не радує ваше повернення додому або ж у нього з’явилися секрети і він перестав ділитися з вами своїми планами, то це поганий знак. Швидше за все він знайшов довірчі відносини з іншою людиною.

Забудькуватість

Чоловік може почати забувати про ваші спільні свята, пам’ятні дати та події, які раніше були дуже важливі для вас. Звичайно, не варто робити трагедію, якщо це сталося перший раз, мало що могло статися. Але якщо така поведінка перетворюється в звичку, варто задуматися. Він може несподівано почати дистанціюватися від ваших родичів, шукати приводи скоріше втекти додому. Таким чином, він обмежує проводиться з вами час.

Перестає надавати увагу

Коли чоловік перестає дарувати вам квіти і надавати знаки уваги, можна говорити про третій тривожному звоночке. Виправдання у вигляді немає грошей або часу не варто сприймати серйозно, адже ви розумієте, що справжня причина криється не в цьому. Букет квітів не обов’язково повинен бути великим і розкішним, адже досить подарувати одну троянду, щоб показати людині, що він тобі доріг. Коли чоловік перестає вас балувати, варто затурбуватися і вживати заходів для порятунку ваших відносин.

Не говорить слова любові

Це страшний ознака, який у сукупності з попередніми, переконує в тому, що ваші побоювання виникли не на порожньому місці. Якщо чоловік перестав визнаватися вам в любові, не прагне до тактильного контакту, не бере за руку, веде себе не так ніжно, як раніше, все це говорить не на вашу користь.

Став холодний з вами

Швидше за все цей ознака звучить як вирок. Ви відчуваєте, як чоловік повністю охолов до вас, не проявляє інтересу, перестав займатися любов’ю. Можливо, ви встигли влаштувати скандал з цього приводу, запідозривши зраду. Але не варто пороти гарячку. Можливо у вашого коханого проблеми на роботі чи в бізнесі

Що робити, як все виправити?

1. По-перше, необхідно пам’ятати, що відносини в першу чергу будуються на довірі. Зайвих підозр і брехні, бути не повинно. Якщо вам здалося, що його почуття до вас охололи, не варто кидатися в крайності. З такою проблемою стикаються всі пари, необхідно спокійно прийняти сформовану ситуацію і постаратися все виправити. Для цього потрібно сісти за стіл переговорів і витягнути чоловіка на відверту розмову. Головне не переходити на емоції, без криків, без істерик. У відносинах завжди беруть участь двоє, з’ясуйте, що сталося. Може бути, ви теж щось робите не так.

2. Зробіть вигляд, що нічого не сталося і ви не помічаєте, що ваші стосунки змінилися, але при цьому займіться собою. Можна відправитися в спортзал, записатися на прийом до психолога. Можливо, нічого страшного не сталося, вам просто потрібно трохи відпочити один від одного

3. Поверніть у ваші відносини романтику. Не варто вимагати від чоловіка завжди проявляти турботу і увагу. Візьміть і запросіть самі свого коханого в кіно або в кафе. Проявіть фантазію і, запевняємо вас, результат вас здивує.

Що робити категорично заборонено

Ні в якому разі не влаштовуйте скандали, не нагнітати своїм невдоволенням і без того не райдужну обстановку. Запам’ятайте, якщо ви внутрішньо змінитеся, то і ставлення до вас також може змінитися